• Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce

• Bardzo dobry występ naszych lekkoatletów w Mistrzostwach Ziemi Puckiej, Puck 9.05.2024r.

Wyniki :

• sztafeta dziewcząt

4X100m - IV miejsce powiat z wynikiem 1:02,2 ( Prena, Damaszke, Orłowska,Chmara)

Rychłowski Kamil - I miejsce w biegu na 60 m z wynikiem 8,2

Dampc Szymon - III miejsce w biegu na 60 m z wynikiem 8,5

Bazarnik Wiktor - IV miejsce z wynikiem 8,5

Dampc Szymon - I miejsce w biegu na 300 m z wynikiem 47,0

Rychłowski Kamil - III miejsce w biegu na 3000 m z wynikiem 48,6

Trella Konrad - I miejsce w biegu na 600 m z wynikiem 1:57,2

• sztafeta chłopców

4X100 m - I miejsce powiat z wynikiem 56,1 (Dampc, Rychłowski, Zgorecki P. , Trella)

Bazarnik Wiktror - III miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,65

DRUŻYNOWO NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIECIE PUCKIM

• Półfinał Igrzysk Wojewódzkich Chłopców w Dwa Ognie Usportowione, Banino 25.04.2024r.

• 25.04.2024 roku w Szkole Podstawowej w Baninie odbyły się Półfinały Igrzysk Wojewódzkich w Dwa Ognie Usportowione Chłopców , w których reprezentacja naszej szkoły w składzie : Nikodem Rachwał , Oliwier Grubba, Jakub Wajchert, Kamil Walter, Kamil Kempa, Adrian Jaks. Olgierd Hewelt, Franciszek Łynka, Piotr Pienschke, Oskar Potrykus zajęli III miejsce .

GRATULUJEMY !!!

• IGRZYSKA DZIECI W DWA OGNIE USPORTOWIONE CHŁOPCÓW

• W Szkole Podstawowej w Łebczu 23-04-2024 roku odbyły się IGRZYSKA DZIECI W DWA OGNIE USPORTOWIONE CHŁOPCÓW. W zawodach uczestniczyło osiem szkół powiatu puckiego. Nasi reprezentanci klas IV - tych w składzie: Łynka Franciszek, Wajchert Jakub, Potrykus Oskar, Hewelt Olgierd, Kempa Kamil, Rachwał Nikodem, Pienschke Piotr, Walter Kamil, Grubba Oliwier, Jaks Adrian zajęli I miejsce i awansowali do 1/2 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.