• Dzieci uczą rodziców

• Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska.

Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.
          Link do materiałów:  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

• Półfinał Wojewódzki "Dwa Ognie Usportowione''

• W Szkole Podstawowej nr. 9 w Rumi odbył się Półfinał Wojewódzki  "Dwa Ognie Usportowione'', gdzie chłopcy  z naszej szkoły zajęli III miejsce (Wincek Konrad, Bochentyn Nikodem, Illa Jan, Rumnkowski Jan, Fryckowski Jakub, Walter Kacper, Klein Maciej, Pieper Dorian).   GRATULACJE !!!

• MISTRZOWIE POWIATU "DWA OGNIE USPORTOWIONE"

• 6.02.2020r. w hali sportowej SP Połchowo odbyły się Powiatowe Igrzyska Chłopców ,,Dwa Ognie Usportowione". Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Fryckowski Jakub, Illa Jan, Rumkowski Jan, Wincek Konrad, Bochentyn Nikodem, Walter Kacper, Pieper Dorian, Maciej Klein zajęła I miejsce w powiecie awansując do rozgrywek wojewódzkich . Gratulacje !!!

• Wicemistrzynie  w Powiatowym Turnieju  "Dwa ognie Usportowione"

• Dnia 5. 02. 2020r. w hali sportowej SP Połchowo odbył się Powiatowy Turniej Dziewcząt ,,Dwa Ognie Usportowione'' gdzie nasze dziewczyny zajęły II miejsce (Amelia Dalecka, Iga Trella, Małgosia Jarosiewicz, Dominika Rosin, Natalia Labun, Zuzanna Zechosz, Wioletta Wojtaś, Alina Stankiewicz . Gratulujemy!!!

• Kinga Kempa MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA !!!

• 1 - 2 lutego 2020r. w Toruniu, z udziałem ponad 800 uczestników, odbyły się ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne oraz Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w kategorii Młodzików. Kinga Kempa wywalczyła tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA w skoku w dal z wynikiem 5,11 m. Gratulujemy sukcesu!