• ZEBRANIE RODZICÓW KL. „0” I KL. I - ROK SZKOLNY 2022/2023

• Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego i do klas pierwszych   Szkoły Podstawowej im. Pawła Góry w Mrzezinie odbędzie się dnia 14 czerwca 2022 r., o godz. 18.00 w sali gimnastycznej.

Prosimy o przybycie.

• Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt

• 27 maja 2022r. w Pucku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły w składzie: Aleksandra Gardzielewska, Amelia Danowska i Oliwia Głodowicz zaprezentowały się bardzo dobrze, zdobywając III miejsce w Igrzyskach. GRATULACJE!!

• POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

• 19. 05. 2022r. w Żelistrzewie odbyły się POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Klein Maciej, Walter Kacper, Fryckowski Jakub, Borowski Jakub, Bochentyn Nikodem, Wincek Konrad, Głodowicz Szymon, Pieper Dorian   zajęła III miejsce w powiecie .