• rok 2019/20

Półfinał Wojewódzki ,, Dwa Ognie Usportowione''

W Szkole Podstawowej nr. 9 w Rumi odbył się Półfinał Wojewódzki  "Dwa Ognie Usportowione'', gdzie chłopcy  z naszej szkoły zajęli III miejsce (Wincek Konrad, Bochentyn Nikodem, Illa Jan, Rumnkowski Jan, Fryckowski Jakub, Walter Kacper, Klein Maciej, Pieper Dorian).   GRATULACJE !!!

MISTRZOWIE POWIATU  "DWA OGNIE USPORTOWIONE"

6.02.2020r. w hali sportowej SP Połchowo odbyły się Powiatowe Igrzyska Chłopców ,, Dwa Ognie Usportowione". Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Fryckowski Jakub, Illa Jan, Rumkowski Jan, Wincek Konrad, Bochentyn Nikodem, Walter Kacper, Pieper Dorian, Maciej Klein zajęła I miejsce w powiecie awansując do rozgrywek wojewódzkich. Gratulacje!!!

Powiatowy Turniej Dziewcząt ,,Dwa Ognie Usportowione''

Dnia 5. 02. 2020r. w hali sportowej SP Połchowo odbył się Powiatowy Turniej Dziewcząt ,,Dwa Ognie Usportowione'' gdzie nasze dziewczyny zajęły II miejsce (Amelia Dalecka, Iga Trella, Małgosia Jarosiewicz, Dominika Rosin, Natalia Labun, Zuzanna Zechosz, Wioletta Wojtaś, Alina Stankiewicz . Gratulujemy!!!

Kinga Kempa MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA !!!

1 - 2 lutego 2020r. w Toruniu, z udziałem ponad 800 uczestników, odbyły się ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne oraz Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w kategorii Młodzików. Kinga Kempa wywalczyła tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA w skoku w dal z wynikiem 5,11 m. Gratulujemy sukcesu!

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Pucku 6.12.2019r.

W hali sportowej  POSM w Pucku odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.  Był Mikołaj, były prezenty, była fajna atmosfera.

TURNIEJ POWIATU PUCKIEGO W KOSZYKÓWCE 3- OSOBOWEJ

14.11.2019 roku w Hali Sportowej MOKSiR w Pucku odbył się pierwszy w historii organizowany przez POSM turniej koszykówki 3 osobowej. Nasze dziewczyny w składzie: Amelia Danowska, Julia Turzyńska, Maja Semmerling, Julia Drzeżdżon zajęły V miejsce w Powiecie .

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców

Dnia 24.10.2019 roku w hali Szkoły Podstawowej w Starzynie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Dyszkant Szymon, Szczurko Mateusz, Sonnberg Szymon, Sonnberg Przemek, Rambiert Paweł, Hildebrandt Bartek, Wojciechowski Albert zajęli IV miejsce.

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku, Jastarnia 18.10.2019r.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Konrad Wincek, Streng Bartek, Boczyński Adrian, Zieliński Norbert, Pieper Dorian, Rak Paweł, Rychłowski Sebastian, Walter Kacper, Łysk Wojtek, Bochentyn Nikodem  zajęli drugie miejsce w Powiecie ulegając tylko zespołowi S.P Puck.

Gratulacje !!!

MISTRZOWIE W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU PUCKIEGO
          PUCK 2.10.2019.

Wyśmienicie zaprezentowali się nasi lekkoatleci w Jesiennych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych   Powiatu puckiego, które odbyły się  2.10.2019 roku w okolicach stadionu MOKSiR w Pucku.

I miejsce wśród dziewcząt klas VIII  - KINGA KEMPA

I miejsce wśród chłopców klas VIII - PAWEŁ RAMBIERT

III miejsce wśród chłopców klas VIII - MATEUSZ SZCZURKO

V miejsce wśród chłopców klas VIII - BARTEK HILDEBRANDT

Gratulacje !!!

POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, PUCK 24.09.2019.

24 września 2019r. w Pucki odbyła się POWIATOWA LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH,

WYNIKI :

SZTAFETA MIESZANA  4X100M - I MIEJSCE W POWIECIE PUCKIM (55,9)   Zander-Rambiert.P. ; Kempa K. , Hildebrandt.B.)

Kinga Kempa - I miejsce w biegu na 100m (12,9)

Mateusz Szczurko - I miejsce w biegu na 1000m (3:07,3)

Bartek Hildebrandt - III miejsce w skoku w dal (4,39)

Agnieszka Zander - V miejsce w skoku w dal (3,87)